Київ, вул. Ш. Руставелі, 39/41, оф. 301

Новини

Аудиторські фірми про спільний аудит - думки розділилися

Представники провідної аудиторської фірми PricewaterhouseCoopers категорично відкинули ідею спільного аудиту, яку серед інших реформ запропонувала за підсумками свого розслідування Комісія у справах конкуренції та ринків.

Коригування до стандартів МСБО 1 і МСБО 8

Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку було внесено коригування до стандартів МСБО 1 "Подання фінансової звітності" та МСБО 8 "Облікові політики, зміни в облікових оцінках та помилки".

Оцінка бізнесу - 6 корисних підходів

Якщо ви надаєте послуги з оцінки бізнесу в Україні чи будь-якій іншій країні, то знаєте - точна відповідь проблемна хоча б з тієї причини, що 90% оцінки походить з кількісних факторів, а не просто цифр...

Аудиторські послуги в реальному часі: наскільки це реально?

Технологічні зміни обіцяють багатьом галузям величезні переваги, але водночас зумовлюють незавидну долю іншим - діляться своїм баченням футурологи. Часто можна чути прогнози про те, як технології радикально змінять наше майбутнє. І справді, прогрес невблаганний і триває вже досить тривалий час. Проте діловий світ, включно з ринком аудиту, може виявитися неготовим до швидкості змін, оскільки розум не встигає їх усіх охопити.

Рішення позачергового засідання Ради Аудиторської палати України

15 листопада 2018 р. відбулося позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, ініційоване членами Ради АПУ відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України у зв’язку із прийняттям Радою нагляду Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю рішення від 07.11.2018 р. № 4.

Потрібна консультація щодо аудиторських, бухгалтерських чи інших послуг?

logo

ТОВ «КИЇВАУДИТ» надає аудиторські послуги на підставі свідоцтва про внесення в Реєстр аудиторських фірм за №1970, яке видане згідно з рішенням Аудиторської палати України від 23 лютого 2001 року за № 99.

Київ, вул. Ш. Руставелі, 39/41, оф. 301

+380 (44) 287-70-55

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація

Ми працюємо:

Понеділок-П'ятниця:          з 09.00 до 18.00

Субота-Неділя:                     вихідні